• pl
  • en
koncerty
03 grudnia 2017 - 00:00 Polska, Kraków, Dworek Białoprądnicki, 17:00 Program: F.Mignone, F.Delius, E.Mielck, N.Medtner, E.Lecuona
09 listopada 2017 - 00:00 Polska, Kraków, II Klinika Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum UJ, 17:00 (wraz z P.Rogóż - sopran) Program: W.Żeleński, M.Karłowicz, I.Paderewski, P.Juon
30 września 2017 - 00:00 Polska, Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury 18:00 (wraz z J.Opyd - flet, R. Wojtkowiak - flet) Program: F.Poulenc, H.Harty, A.Périlhou
03 czerwca 2017 - 00:00 Polska, Wrocław, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Program: F.Mignone, E.Mielck, V.Kalinnikov, V.Mokranjac, E.Lecuona
26 lutego 2017 - 17:00 Polska, Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: D.Scarlatti, F.Chopin, E.Mielck, V.Mokranjac, V.Kalinnikov
05 lutego 2017 - 15:00 Polska, Wrocław, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Program: J.S.Bach, F.Chopin, D.Scarlatti, N.Medtner
29 października 2016 - 17:00 Polska. Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: J.S.Bach, A.Rubinstein, V.Mokranjac, J.Mediņš, N.Medtner
03 lutego 2016 - 19:00 Ukraina, Lwów, Filharmonia Lwowska Program: J.Mediņš, E.MacDowell, F.Delius, H.Villa-Lobos, E.Lecuona, L.Garūta
18 sierpnia 2015 - 17:00 Polska, Lublin, Muzeum Lubelskie w Lublinie - Zamek Królewski Program: F.Delius, E.Wild/G.Gershwin, L.Garūta, F.Vecsey/G.Cziffra, S.Bortkiewicz
05 marca 2015 - 18:00 Polska. Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: J.Haydn, F.Delius, V.Kalinnikov, L.Garūta, N.Medtner, J.Vianna da Motta
30 listopada 2014 - 17:00 Polska, Kraków, Willa Decjusza Program: O.Kolberg, J.Vianna da Motta, V.Kalinnikov, A.Nepomuceno
27 listopada 2014 - 18:00 Polska. Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: V.Kalinnikov, O.Kolberg, F.Vecsey/G.Cziffra, A.Nepomuceno, E.Lecuona
13 listopada 2014 - 18:30 Ukraina, Ivano-Frankivsk, Filharmonia Obwodowa Program: O.Kolberg, S.Bortkiewicz, E.Lecuona, H.Villa-Lobos
20 sierpnia 2014 - 18:00 Polska, Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: L.Garūta, G.Lekeu, J.Vianna da Motta, N.Medtner, G.Gershwin/E.Wild
30 lipca 2014 - 18:00 Polska, Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: A.Nepomuceno, H.Villa-Lobos, J.Vianna da Motta, E.Lecuona
07 lipca 2014 - 17:00 Polska, Kraków, Śródmiejski Ośrodek Kultury Program: L.Garūta, H.Villa-Lobos, E.Lecuona
18 czerwca 2014 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: H.Villa-Lobos, A.Nepomuceno, J.Vianna da Motta
24 stycznia 2014 - 17:00 Polska, Trzebinia, Dwór Zieleniewskich Program: N.Medtner, G.Fauré, H.Villa-Lobos
08 października 2013 - 19:00 Ukraina, Lwów, Filharmonia Lwowska Program: N.Medtner, L.Garūta, E.Lecuona, Z.Stojowski, W.Bolcom, H.Eller
05 października 2013 - 17:00 Polska, Kraków, Muzeum Narodowe w Krakowie - Dom Józefa Mehoffera Program: G.Fauré, H.Villa-Lobos, H.Eller, P.Albiński
26 września 2013 - 19:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: Z.Stojowski, H.Villa-Lobos, W.Bolcom, E.Wild/G.Gershwin
22 września 2013 - 11:00 Polska, Kraków, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa "Sala Fontany" Program: H.Villa-Lobos, E.Lecuona. Z.Stojowski
17 sierpnia 2013 - 18:00 Polska, Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: F.Blumenfeld, E.von Dohnànyi, S.Bortkiewicz, E.MacDowell
13 lipca 2013 - 18:00 Polska, Kraków, Dworek Białoprądnicki Program: E.Lecuona, Y.Bowen, H.Eller, L.Garūta, N.Medtner, G.Fauré
11 lipca 2013 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: S.Bortkiewicz, F.Vecsey/G.Cziffra, A.Henselt, N.Kapustin
15 maja 2013 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: Ch.V.Alkan, C.Debussy, M.Ravel, G.Fauré, E.Satie
06 kwietnia 2013 - 18:00 Polska, Kraków, Galeria Kultury Dworek Białoprądnicki Program: F.Chopin, S.Rachmaninoff, A.Scriabin, W.Stenhammar
21 marca 2013 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: Ch.V.Alkan, N.Medtner, F.Chopin
06 lutego 2013 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: S.Lyapunov, F.Chopin, A.Scriabin, S.Rachmaninoff
27 grudnia 2012 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: N.Kapustin, Y.Bowen, E.Lecuona, A.Piazzola,
23 grudnia 2012 - 11:00 Polska, Kraków, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa "Sala Fontany" Program: J.Haydn, H.Eller, E.Dohnànyi, G.Gershwin/E.Wild, E.MacDowell
10 listopada 2012 - 17:00 Polska, Kraków, Muzeum Narodowe w Krakowie - Dom Józefa Mehoffera Program: F.Chopin, J.Haydn, F.Blumenfeld, Y.Bowen
28 lipca 2012 - 18:00 Polska, Kraków, Galeria Kultury Dworek Białoprądnicki Program: E.Dohnànyi, S.Bortkiewicz, A.Piazzola, P.Albiński
25 lipca 2012 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: P.Albiński, A.Piazzola, E.MacDowell, M.Glinka/M.Balakirev, F.Blumenfeld
24 maja 2012 - 18:00 Polska, Kraków, Dom Kultury "Podgórze" Program: S.Bortkiewicz, M.Glinka/M.Balakirev, F.Vecsey/G.Cziffra, P.Albiński
up